Title reads "Welcoming Refugees, Take action today!" alongside photos of refugees in their communities, celebrating, learning, and working on their passions.

Приєднуйтесь до представників місцевої влади та влади штатів по всій країні, які закликають президента Байдена посилити програму переселення біженців

Програма прийому біженців до США (USRAP), програма, яку одноголосно створив Конґрес за часів президента Рейґана, є важливим легальним шляхом ґарантувати безпеку для біженців. Від 1980 року ця програма дає шанс людям, які зазнають переслідувань через свої політичні погляди, релігійні переконання, расову чи національну приналежність, почати життя наново і користуватися свободами, які ми цінуємо, перебуваючи в безпеці.

Більшість американців по всій країні, незалежно від партійної приналежності, підтримують переселення біженців, і багато хто демонструє цю підтримку, приймаючи людей, які шукають безпеки. Біженці роблять величезний внесок у наші громади та економіку. За останні п’ятнадцять років біженці принесли 124 мільярди доларів в американську економіку, в тому числі лише у 2021 році вони сплатили майже 28 мільярдів доларів податків. Оскільки багато громад борються з нестачею робочої сили в ключових професіях, таких як вчителі, медсестри та лікарі, біженці відіграють важливу роль у залученні необхідних талантів і досвіду в цих та інших професіях.

Безпрецедентна кількість людей у світі, 110 мільйонів, є вимушеними переселенцями, 40 відсотків з яких – діти. Серед них, за оцінками Аґентства ООН у справах біженців, 2,4 мільйона біженців потребують термінового переселення цього року, але менше одного відсотка мають таку можливість. Коли Сполучені Штати беруть на себе провідну роль у прийнятті біженців, вони не лише чинять правильно з моральної точки зору, а й підтримують добрі стосунки з країнами-партнерами, просуваючи нашу зовнішню політику та інтереси національної безпеки.

Незважаючи на зусилля, докладені до розбудови програми USRAP протягом останніх чотирьох років, ми знаходимося в критичній точці. Надзвичайно важливо, щоб обрані лідери штатів і місцевих органів влади по всій країні повідомили Адміністрацію про те, наскільки значущим є переселення біженців для життєдіяльності американських громад. Настав час зробити так, щоб ваші голоси були почуті, і закликати президента Байдена посилити програму переселення до США, щоб покращити нашу здатність приймати біженців, дати можливість нашим громадам більш гнучко надавати гуманітарний захист і зберегти USRAP на довгі роки. Не менш важливо, щоб федеральний уряд збільшив підтримку міст і штатів для кращої координації послуг і підтримки новоприбулих.

Напередодні щорічних консультацій з Президентом і прийняття рішення про те, скільки біженців Сполучені Штати планують переселити в наступному фінансовому році, цей двопартійний колективний лист підкреслює, наскільки важливими є біженці для наших громад і чому ми повинні продовжувати захищати цей важливий шлях для людей, які шукають безпеки, гарантуючи, що програма USRAP зможе залишатися надійною і сталою протягом багатьох років.


Якщо ви є ВИБОРНИМ ПОСАДОВЦЕМ ШТАТУ АБО МІСЦЕВОЇ ГРОМАДИ, ви можете підписати цей лист тут. Текст листа знаходиться нижче, і ця сторінка буде періодично оновлюватися, щоб відображати нових підписантів.

Якщо ви є ВИБОРЦЕМ, ви можете зв’язатися зі своїми місцевими обранцями або представниками від штату і попросити їх підписати лист тут.

Кінцевий термін підписання листа – 23 серпня 2024 року. З будь-якими питаннями звертайтеся за адресою info@refugeeadvocacylab.org 

Усім підписантам буде надано остаточний варіант листа у форматі PDF, а також короткий посібник про те, як посилити вашу підтримку, зокрема, зразки твітів і текстів для прес-релізів.

  ЛИСТАPresident Joseph R. Biden Jr.
The White House
1600 Pennsylvania Avenue NW
Washington, D.C. 20500

Шановний пане Президенте,

Як обрані лідери наших громад на всіх рівнях місцевої влади та влади штатів, ми пишемо сьогодні, щоб висловити нашу рішучу підтримку прийняттю та розселенню біженців у Сполучених Штатах. Ми високо оцінюємо зусилля, спрямовані на розбудову Програми прийому біженців до США (USRAP) протягом останніх чотирьох років, і закликаємо Вашу Адміністрацію вжити заходів для збереження і зміцнення цього прогресу, а також забезпечити, щоб програма залишалася надійною, гнучкою і сталою протягом багатьох років.

Представляючи обраних посадовців по обидва боки політичного спектру, ми підтверджуємо нашу прихильність до захисту програми USRAP та американських цінностей прийняття людей, які шукають безпеки. USRAP офіційно одноголосно затвердив Конґрес за часів президентства Рейґана, ця програма мала широку двопартійну підтримку. Протягом багатьох років програма допомагала людям, які зазнавали переслідувань через свої політичні погляди, релігійні переконання, расову чи національну приналежність, а тепер здобули і відстоюють свободи, які ми цінуємо в цій країні.

Як показав наш досвід прийому афганців та українців, лідерство США у захисті біженців не лише забезпечує порятунок для тих, хто тікає від війни, насильства та переслідувань, а й підтримує добрі стосунки з країнами-партнерами, просуваючи наші зовнішньополітичні та дипломатичні інтереси, а також інтереси національної безпеки. На місцевому рівні ми на власні очі бачимо, як біженці збагачують наші громади, зміцнюючи нашу економіку та громадянські інститути. Біженці також роблять величезний внесок у нашу економіку. Згідно з нещодавнім звітом Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб, чистий позитивний фінансовий внесок біженців та шукачів притулку в нашу економіку склав 124 мільярди доларів США. Наші громади отримують безпосередню користь від їхнього внеску: біженці засновують бізнеси, заповнюють дефіцит робочої сили, збагачують нашу культуру і підтримують суспільні структури, забезпечуючи економічний і соціальний розвиток штатів і країни в цілому.

Міжнародна спільнота постала перед кризою вимушеної міграції історичного масштабу. Ми повинні запропонувати сміливе лідерство та інноваційні рішення і приєднатися до інших країн, зробивши свій внесок. Аґентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) нещодавно повідомило про безпрецедентну кількість вимушених переселенців у світі, 110 мільйонів осіб, 40 відсотків з яких – діти. Серед них, за оцінками УВКБ ООН, 2,4 мільйона біженців потребують термінового переселення цього року, але менше одного відсотка мають таку можливість.

Ми постійно чуємо від наших виборців, що вони підтримують переселення біженців і вірять у його доцільність. Від зустрічі сімей біженців в аеропорту до допомоги у вивченні англійської мови чи виборі автобусних маршрутів – наші громади завжди готові підтримати біженців.

Як обрані лідери на місцевому рівні та рівні штатів, ми прагнемо зробити наші громади місцями, де новоприбулі мають рівні шанси зробити свій внесок і процвітати. Ми підтримуємо такі заходи, як дослідження розвитку робочої сили та зменшення зайвих професійних бар’єрів, щоб кваліфіковані біженці могли легше приєднатися до робочої сили. Оскільки багато громад борються з нестачею робочої сили в ключових професіях, таких як вчителі, медсестри та лікарі, біженці відіграють важливу роль у заповненні кадрових прогалин.

Разом ми можемо і повинні зробити більше. Завдяки більшій федеральній підтримці наші громади готові прийняти біженців, які хочуть розпочати нове життя в безпеці. Збереження програми USRAP вимагає багаторічних зобов’язань інвестувати в інфраструктуру переселення біженців, щоб гарантувати, що програма залишатиметься сталою на довгі роки. Наші міста і штати потребують більшої координації та підтримки з боку федерального уряду, щоб новоприбулі мали доступ до програм і послуг, які допоможуть їм досягти успіху в нових домівках. Ми закликаємо Вашу адміністрацію підтримати інвестиції в ресурси, необхідні для створення надійної програми переселення, здатної протистояти зовнішньому тиску, надзвичайним ситуаціям з біженцями та політичним змінам.

Завдяки біженцям та їхнім сім’ям ми стаємо кращими та сильнішими. Як виборні особи місцевих органів влади та влади штатів, ми закликаємо Вас захистити позицію нашої країни як лідера у прийнятті біженців, забезпечивши програму переселення біженців надійними та сталими ресурсами на роки вперед.

Ми сподіваємося, що Ви візьмете до уваги наше сильне бажання прийняти біженців, коли будете ухвалювати рішення.


Щиро,

Scroll to Top